Půjčit si můžete u nás

Problémy se splácením drobných úvěrů. To je situace, do které se čas od času může dostat každý, kdo si sjedná některý z úvěrových produktů. V době, kdy si sjednáváte úvěr, vycházíte z aktuální situace. Máte stálé zaměstnání se stabilní výší příjmů, neplánujete stěhování, ani vyšší investice v bytě či domě. V takové chvíli není problémem sjednat si úvěr i s vyšší měsíční splátkou. Výhodu vidíte v rychlém splacení půjčky.

na prodej

Uplyne jeden, dva, nebo více let a najednou jste nuceni hledat si jinou práci, nebo vás na čas potrápí vaše zdraví a ocitnete se bez pravidelného příjmu, na který jste byli po léta zvyklí. I radostné události v rodině, jako narození potomka můžou znamenat celou řadu praktických problémů, které je třeba řešit. Je zapotřebí vybrat nový, prostornější byt a koupit nové vybavení bytu, stejně tak, jako celou řadu dalších potřeb pro miminko.

A problémy se splácením jsou najednou na scéně. Už si nemůžete dovolit, aby vám z vašeho bankovního účtu odcházela měsíčně tak vysoká částka. Je na čase, zamyslet se nad možností refinancování stávajícího úvěru. Americká hypotéka bez registru je produktem přesně pro vás. Získáte ji s velmi nízkou úrokovou sazbou a její vyřízení vám zabere jen několik málo dní. U americké hypotéky si můžete zvolit různou délku splácení úvěru, a to dokonce i na třicet let. Ptáte se, proč byste měli zvolit delší dobu splácení? Proto, že vás nižší splátka bude zatěžovat mnohem méně a pokud budete mít dostatek finančních prostředků, můžete je použít na předčasné splacení úvěru, nebo na mimořádnou splátku. V obou uvedených případech vám nebude účtována žádná pokuta, či sankce.

klíč

Získat i splácet americkou hypotéku je velmi snadné, rádi vás o tom přesvědčíme. Po vyplnění kontaktního formuláře, můžete i vy získat nezávaznou kalkulaci.

Doporučené články