Perfektní pro každého

Každý má rád nějaké barvy, každý má nějaké záliby. Vy jste si zamilovali šití, a věnovali jste se prozatím povlakům na polštářky, nějakým sáčkům a podobným maličkostem, ale chtěli byste přejít na patchwork? Chystáte se udělat dečku pro miminko, a to je ideální forma, kterou byste rádi zvolili? Není to ale úplně jednoduché, ale vy potřebujete začít a skončit rychle, takže byste uvítali nějaké řekněme zjednodušení? Potom by se vám mohl líbit takzvaný falešný patchwork. Ten vám nabízí stejné vzezření jako ten klasický, jen nebudete sešívat kostičku po kostičce, ale vyberete si právě patchwork jako motiv látky. Pak půjde všechno jednoduše tak, jak jste zvyklí a časem se třeba můžete naučit techniku jako takovou.

nitě

Veselé barvy jsou základ

Existuje zde mnoho variant a možností, protože do této sekce nespadá určitě jen červená barva v kombinaci s bílou a žlutou. Můžete volit různé kousky, některé mají vlastní vzory, takže je možné kombinovat kytičky a různá zvířátka s klasickými pastelovými barvami tak, aby vám finální výsledek perfektně seděl do pokojíčku nebo kamkoli jej potřebujete.

Tato forma se nevyužívá jen pro děti. Pokud budete mít chuť, můžete z ní mít pěkný ubrus nebo příjemné jídelní ubrousky na stůl. Jedná se o velice trendy metodu, která je vítána pro svou originalitu a nabízí vám mnoho možností. Nečekejte zbytečně dlouho a vybírejte. U nás najdete perfektní kousky v metráži i v balíčku, a to za skvělé ceny. Jsme si jisti, že s našimi produkty budete spokojeni.

kostky

Pokud byste se později chtěli zaměřit na klasický způsob, určitě u nás vyberete také látky právě pro něj. Chceme nabídnout všem švadlenkám i hobby zájemcům ten nejširší sortiment, aby vždy objevili takovou látku, která jim vyhovuje a je pro ně i cenově dobře dostupná.

Doporučené články