Montáž nábytku levně

Známe to všichni. Konečně jsme si koupili ten krásný nábytek, který jsme tak dlouho chtěli. Jenomže, než bude výsledek takový, jako v obchodě nebo v katalogu, bude to většinou stát několik hádek, spoustu času a pár nervů. Buďme upřímní, návody ke skládání nábytku jsou většinou zmatečné a v praxi sestavení trvá mnohem déle, než je v letáku napsáno. Navíc, dobře známe to, když si myslíme, že už jsme se konečně pohnuli a v posledním kroku zjistíme, že ten šroubek patří někam úplně jinam a my musíme začít znovu.

Můžete to udělat jinak a tohle vše si ušetřit. Máte hned několik možností. Velké obchodní domy většinou nabízí jak odvoz, tak sestavení nábytku. Bohužel jejich ceny jsou většinou velmi vysoké a často tak odradí nejednoho potencionálního zákazníky.

Můžete si najmout hodinové manžela, což ale cenově vyjde skoro stejně. Navíc nábytek si musíte přivést sami. Ve většině případů to znamená půjčit si někde auto, do kterého se to všechno vejde. Ceny jsou většinou na kilometry a navíc hodinově. Těžko ale budete dopředu vědět, kolik času vám to zabere. Nebo máte třetí možnost. Tu nejlevnější. Firma Odnesto totiž nabízí montáž nábytku v Praze.

Levná montáž nábytku

Obstarají dodávku, ve které vám nábytek převezou a odnesou až k vám domů, kde vám ho také sestaví. Nemusíte se bát přemrštěných cen a lámat si hlavu s montáží neobvyklých nebo třeba i designových kousků. Díky tomu, že na trhu působí řadu let, dokáží si poradit opravdu se vším. Ať je to obyčejná polička, rozměrná skříň nebo třeba nová kuchyň.

Sestavení kuchyně už nebude problém

Pomohou vám i pokud například přemýšlíte, jak přestěhovat staré pianino nebo třeba kancelář. Všechno dokáží správně zabalit a složit tak, aby nic nepoškodili. Zároveň nabízí i služby demontáže, takže tím lehce zabijete dvě mouchy jednou ranou. Starý nábytek si jednoduše necháte odvést a zároveň postavit nový.

Doporučené články