Brýle, které pohlcují modré světlo.

Také celé večery zíráte na monitor svého počítače, displej telefonu, nebo obrazovku? Máte ráno tak zarudlé očí, které pálí, svědí a bolí? Navíc jste nevyspalí, protože v noci vůbec nemůžete usnout, jen se převalujete a spánek ne a ne přijít? Nedivte se. Na vině je modré světlo. Že nevíte co to je? Je to světlo, které vyzařují právě všechny tyto monitory, displeje a obrazovky. Má více světla z konce modrého spektra, takže dráždí náš zrak a navíc vyvolává v našem těle pocit dne, takže tělo se následně brání spánku a usnout v poklidu se stává problémem. Druhý den nastává pochopitelně nevyspání, únava, bolest očí.

brýle

Nyní by bylo dobré na vás zapůsobit a říci, že je třeba všechny tato monitory, displeje a obrazovky před spaním vypnout a jít se třeba projít, nebo si přečíst pěknou knížku, nebo si jen tak popovídat s vašimi nejbližšími a jít na kutě. Což se vám asi nebude zdát jako ideální program na všechny nadcházející večery, které si chcete užít podle svého, po celém náročném pracovním dni. Je tu tedy ještě jedna šance, jak nedovolit modrému světlu takové účinky na naše oči a na protivnou nespavost. Pořídit si brýle pohlcující modré světlo, které mají svá skla chráněná před propustností modrého světla. Je to vlastně jednoduché.

brýle

Na své večerní činnosti si nasadíte speciální brýle a budete ochráněni. Vůbec nevadí, že brýle nepotřebujete kvůli vadě zraku, nemusíte mít žádné dioptrie, ani na dálku, ani na blízko, brýle budou mít pouze speciální ochranu proti modrému světlu. Pokud ovšem nosíte brýle dioptrické, ani pro vás nejsou brýle s ochranou proti modrému světlu problém. Prostě se zhotoví potřebné čočky a vybaví se jimi vybrané brýle. Stačí už jen vybrat z exkluzivní nabídky moderních brýlových obruba, sjednat objednávku a těšit se na dodávku. Chraňte své zdraví proti modrému světlu, vyplatí se to.

Doporučené články