Nebankovní společnosti nabídnou pomocnou ruku

Banky jsou ke svým klientům nekompromisní a to hlavně v případě, kdy od nich klienti potřebují zafinancovat bydlení. Ať už spotřebitelské úvěry nebo hypotéky jsou pro banky velice rizikové produkty, proto si velmi obezřetně vybírá klienty, kterým tuto nabídku poskytne. Pokud sníte o vlastním bydlení, ve většině případů asi nebude schopni si ho zafinancovat vlastními silami. V takovém případě naše kroky asi povedou do bankovní společnosti. Banky ovšem na žadatele o úvěr mají velmi vysoké nároky a ne každý tak nakonec domů odejde i s vytouženou finanční pomocí. Jejich přesné tabulky určují kdo na takový spotřebitelský úvěr nebo hypotéku nárok má a kdo nikoliv. Máte špatnou platební minulost, malý finanční příjem nebo ještě studujete, v takovém případě vás banka považuje za nesolventní klienty a s největší pravděpodobností vám bude žádost o úvěr zamítnuta.

rodinný dům

V nebankovním sektoru se můžete velmi často setkat s variantou, kdy narazíte na poskytovatele úvěrů, kteří nevyžadují stálý příjem a ani neprověřují zdlouhavě platební minulost ani registry dlužníků. Ovšem s takovým postupem se u bankovních společností nesetkáte. Pokud nepobíráte pravidelnou mzdu nebo jste v práci stále ve zkušení době, rázem spadáte do rizikové skupiny žadatelů.

Když za vámi bankovní společnosti zavřou dveře…

smlouva k podpisu

Banky jsou stále považovány za jedny z nejlepších poskytovatelů spotřebitelských úvěrů nebo hypoték. Ovšem na trhu dnes najdeme i jiné možnosti, díky kterým nakonec na požadovanou částku můžeme dosáhnout. Nebankovní sektor nabízí celou řadu zajímavých produktů, který cílí na žadatele, pro které je úvěr v bance nedosažitelný. Hypotéka bez registru je tak skvělou variantou pro samoživitele, maminky na rodičovské dovolené nebo pro žadatele se špatnou platební minulostí. Zkrátka nebankovní společnosti se k vám zády neotočí.

Doporučené články