Koupání pro citlivou pokožku

Je velmi příjemné mít doma na zahradě velký bazén. Máte naprosté soukromí a můžete se plavání a vodním radovánkám věnovat celý den. Pokaždé, když to počasí dovolí, oblékáte plavky a děti už se těší do vody. Bohužel časté koupání v zahradním bazénu znamená také časté vystavení dětské pokožky prostředkům bazénové chemie. Dětská pokožka je mnohem citlivější a může se objevit podráždění nebo dokonce ekzém. Jak potom dětem vysvětlit, že do bazénu nemohou? Určitě nechcete připravit dětem smutek a zklamání.
plavání s destičkou
Porozhlédněte se po trhu a zjistíte, že situaci jde velmi elegantně vyřešit. Stačí vybavit bazén salinizační jednotkou a zakoupit si mořskou sůl do bazénu. Ty se postarají o stálou čistotu vody v nádrži a koupání bude velmi příjemné a mnohem šetrnější pro pokožku vašich dětí. I dospělí koupání ve slané vodě ocení. Jistě si vzpomenete, jak krásnou máte pleť po každé dovolené u moře. Krátce vám vydrží i po příjezdu domů. Teď už se jí nemusíte vzdávat! Slanou koupel si budete moci dopřát na vaší zahradě a krásná pleť s vámi zůstane.
žena na lehátku u bazénu
Že slaná voda působí na pokožku blahodárně je známá skutečnost. Citlivější dětskou pokožku slanou koupelí krásně ochráníte. Šetrnější koupání můžete doporučit i dětem ze sousedství a pozvat je, aby si změnu vyzkoušeli. Velmi brzy bude vaše zahrada velmi vyhledávaným místem, kde se každý letní den sejde mnoho dětí. A kde je mnoho dětí je i mnoho smíchu a veselí. Vaše zahrada se rázem promění v místo, kde budou mít vaše děti nejvíce kamarádů.

Salinizační jednotky jsou už dnes velmi dostupné a jejich používání je rozšířené. Není důvod, proč byste si benefity slaných koupelí nemohli dopřát i vy. Brzy budete mít malé moře hned za domem! Prohlédněte si rozmanitou nabídku bazénového příslušenství a seznamte se s tím, jak můžete zahradní nádrž proměnit, třeba už toto léto.

Doporučené články