Vyberte si tu pravou kabelku

Vzhledem k tomu, že je dnes výběr kabelek skutečně až absurdně veliký, mají mnohé ženy často problém si vybrat tu pravou. Snad každý alespoň trochu větší výrobce oblečení vyrábí i kabelky, a tak je potřeba je roztřídit do několika druhů podle velikosti, stylu a použitého materiálu.
kabelka přes rameno

Velké kabelky

V poslední době jsou velké kabelky ve velké módě. Nejenže vypadají šik, ale jsou také vysoce praktické. A to i na kabelky. Můžete do nich uložit prakticky cokoliv vám přijde pod ruku. Od knížek přes skripta do školy až třeba po svačinu. S trochou snahy se do takové kabelky dá nasoukat i menší nákup, i když igelitová či síťová taška jsou přeci jen daleko příhodnější. Poptávka po velkých kabelkách roste raketovým tempem, jelikož čím dál tím více žen potřebuje dostatečný úložný prostor, který by zároveň působil i vkusně. A to igelitky skutečně nejsou.

Elegantní typy

I když ani velkým kabelkám většinou nechybí velká dávka elegance, už jen díky svým přeci jen trochu větším rozměrům se nehodí si je brát na různé večírky, svatby a další podobné akce, kde se vyžaduje od mužů, když ne frak, tak alespoň oblek a od žen krásné koktejlové šaty. Kabelky, které jsou vhodné ke společenským akcím často nepatří mezi nejlevnější, ale s trochou snahy se dá pořídit i značkový model za více než přijatelnou cenu. Chce to jen umět pracovat s internetovými vyhledávači, případně znát butiky, kde prodávají kabelky s velkými slevami .
kožené věci

Sportovní modely

Velice oblíbeným typem kabelek jsou i takzvané sportovní kabelky. Z jejich názvu je už patrné, k čemu se tak asi používají. Mají mnoho společného s velkými kabelkami, jelikož také pojmou poměrně hodně věcí. Obvykle však postrádají jejich eleganci a jsou spíše alternativou k batohu nebo sportovní tašce. Je tedy jasné, že na ples si asi takovou kabelku brát žádná žena nebude, ale do tělocvičny, fitness nebo na plovárnu se jedná o ideální zavazadlo.


Doporučené články