Toužíte po vlastním bydlení? Využijte nebankovní hypotéku!

Hypotéka je v současné době jedním z hlavních zdrojů financí při pořizování vlastního bydlení. Splnit všechny podmínky tak, aby bylo možné ji získat, je mnohdy pro řadu z nás velmi složité. Často se tak stává, že vás z důvodu nesplnění podmínek banky zkrátka a jednoduše odmítnou. Vhodným řešením se mohou stát i nebankovní hypotéky.

Financování bydlení

Podmínky pro získání nebankovní hypotéky jsou mírnější

Podmínky pro získání nebankovní hypotéky https://nebankovnihypoteky.net/ jsou mnohdy vlídnější. To vám může ušetřit spoustu financí a drahocenného času. Nebankovní hypotéky jsou vhodné prakticky pro každého. Tuto hypotéku lze získat i s hůře doložitelným příjmem. Rovněž ji lze za určitých podmínek získat i v případě negativního zápisu v registru dlužníků či bankovním registru.

Hypotéky jsou obecně poměrně specifickým produktem. Každý z nás má od ní jiná očekávání a samozřejmě máme i odlišné možnosti splácení. Díky svým podmínkám jsou nebankovní hypotéky mnohem přístupnější, a to pro širší spektrum klientů.

Hypotéka, která se přizpůsobí vašim potřebám i finanční situaci

V současné době lze získat finance až do výše zhruba 70 % hodnoty nemovitosti. Získané finanční prostředky je možné použít prakticky na cokoliv, a to ať už se jedná o nákup nemovitosti, rekonstrukci či vybavení. Dobu splatnosti i výši měsíční splátky lze přizpůsobit vašim potřebám. Splatnost se ve většině případů pohybuje v rozmezí 1 – 30 let.

Ušetřený čas

Rychlé vyřízení bez zbytečné administrativy

Vyřízení nebankovní hypotéky je poměrně rychlou záležitostí. Stačí vyplnit on-line žádost, doložit případně požadované dokumenty či fotografie a pak již jen počkat na vyhodnocení vaší žádosti. Celý proces je mnohem rychlejší než v běžné bance. Finanční prostředky můžete mít na svém účtu již během několika dnů, v některých případech dokonce i rychleji.

Doporučené články