Starejte se o svoje ručníky

Všichni máme doma koupelnu, a asi všichni v ní potřebujeme nějaké úložné prostory. Těmi se nemyslí jen skříňky, ale i různé držáky. Je třeba mít kam dát ručníky a osušky, aby měly přístup vzduchu, mohly rovnoměrně schnout a neplesnivěly. V koupelnách se vlivem vysoké vlhkosti a par ze sprchy a vany koncentruje vlhkost, která během chvilky způsobuje plísně. A plesnivým ručníkem se určitě utírat nechcete. Bez ohledu na stav vaší koupelny je dobré mít takový držák, kam proudí vzduch, a kam se pohodlně vleze menší ručník i velká osuška. Nerezový držák na ručníky brousilova.cz by zkrátka neměl chybět v žádné domácnosti. U nás jich najdete mnoho, aby si každý mohl vybrat ten, který mu bude nejvíce vyhovovat velikostí, tvarem a celkovým designem. Každému se líbí něco jiného, a tak jsme se snažili mít širokou nabídku pro každého.

držák ručníků

Máte moderní a designovou koupelnu?
Dnes je moderní navrhnout si takovou koupelnu, která by svým vzhledem snadno konkurovala nejmodernějším koupelnám světových celebrit. Velkoformátový obklad vypadá luxusně a dnes je hojně využíván. K tomuto druhu obkladu se skvěle hodí právě nerezové držáky, které snadno přiděláte do zdi.

vana s ručníky

U každého produktu najdete fotografie a rozměry, a dokonce i jeho hmotnost, abyste měli představu o váhovým zatížení vašich zdí a obkladů. Máme v nabídce jak držáky, které se vrtají do zdi, tak volně stojící držáky na zem, které jsou horkou novinkou a trendem. Vyberte si u nás výrazné držáky, které díky kvalitnímu zpracování a modernímu designu neudělají ostudu v žádné koupelně. Naopak může jít o krásný doplněk, který vám vydrží dlouhé roky. Zbavte se starých háčků, které už dávno nefrčí, nemají takovou nosnost a zdaleka nevypadají tak dobře. Ať máte koupelnu novou nebo starší, kvalitní držáky jsou důležité, a nadělají hodně parády. Na výběr máte z držáků na jeden nebo více ručníků.

Doporučené články