Starejte se o své zuby

Mít v dnešní době svého zubaře se rovná zázraku. Zubní ordinace nejčastěji nepřijímají nové pacienty, a pokud je někdo ještě přijímá, většinou si za své služby nechává také velmi štědře zaplatit. Lidé jsou nuceni dojíždět za zubním ošetřením třeba i několik desítek kilometrů daleko, a zubní péče je těžko dostupná pro řadu obyvatel, protože někde nejsou zubaři vůbec. Hledáte i vy aktuálně zubaře? Pokud bydlíte v okolí hlavního města, máte možnost se objednat k nám. Naše zubní klinika Praha zatím stále přijímá nové pacienty.

zubař při práci

Co pro vaše zuby můžeme udělat?
Čeká na vás tým lékařů, kteří se zabývají všemi druhy zubního ošetření. Najdete zde endodoncii, chirurgii a spoustu dalších ošetření. Kromě lékařských zákroků na vás čeká možnost dentální hygieny, kde vás zubní hygienistka naučí, jak si správně zuby čistit, a můžete si u nás nechat zuby i profesionálně vybělit. Vaše zuby u nás budou v nejlepší možné péči.

Máme tři ordinace, díky čemuž je naše péče dostupnější pro více lidí. Objednat se k nám mžete sami přímo online na našem webu, je to jednoduché a zvládne to každý. Už nemusíte hodiny čekat než se do ordinace dovoláte, online objednání je skvělá možnost, jak si naplánovat ošetření. Rádi vás u nás uvidíme, a vaše zuby vám spravíme.

zuní ošetření

Dejte sbohem kazům i skvrnám
Všichni touží po tom, aby měli krásné a zdravé zuby, ale jen málokdo pro to skutečně něco dělá. Zdravé zuby si děláte sami, a to péčí o ně. Nemůžete čekat zázraky, pokud si zuby nečistíte, pijete hodně vína a kávy, které zuby obarví, a nebo pokud se nestaráte o mezizubní prostory, které jsou líhní pro bakterie. Právě mezi zuby vzniká nejvíce kazů, proto dbejte na to, abyste si pečlivě čistili všechny zuby ze všech stran, předejdete tak zubním znakům a dalším nemocem. Pokud je už máte, my vám pomůžeme zuby uzdravit. Objednejte se k nám, dokud máme volná místa.

Doporučené články