Skotačit a skákat se dá v každém věku

Pokud si stále ještě rádi hrajete, pak máte možná na zahradě jednu zajímavou věc, která může sloužit jak k zábavě, tak i ke zlepšení kondice. Tou zajímavou věcí je trampolína. Je pravda, že ji asi více využívají děti, ale to je právě škoda. Skákání je totiž nejen zábavné, ale také prospěšné našemu zdraví.

trampolína na pláži

  • Až budete v létě v nějakém kempu, kde tuto super věc mají, tak to zkuste a poskočte si.
  • Na dovolené se přeci smí úplně vše.

Uvidíte, že až přijedete domů, tak zapnete počítač a budete hledat ten nejvhodnější obchod, kde mají tuto úžasnou věc. Pokud smím radit, tak se při výběru řiďte podle několika jednoduchých pravidel, z nichž jedno je naprosto nejdůležitější. To, co asi každého napadne jako první, je velikost zahrady nebo jiného vhodného místa a velikost pořizované trampolíny. Musí to prostě sedět.

  • Tou více důležitou indicií je to, že prodejce musí být schopný reagovat, pokud bude potřebovat vaše trampolína náhradní díly.

Tento sportovní prvek je totiž logicky velice namáhaný a čas od času se leccos unaví nebo poškodí.A pokud ji po čase nechcete kupovat celou novou (nebo ve zlosti, že jste na ni nic nesehnali, vyhodit), pak stoprocentně budete náhradní věci potřebovat.

trampolína

Nepokazte si zábavu

Pokud se na trampolínu podíváte, tak vám musí být jasné, že jednou z věcí, která je opravdu velmi namáhaná, je skákací plocha. Je zapotřebí ji čas od času prohlédnout, jestli se někde nevytvořila nějaká prasklinka. Pokud ano – výměna! Dalším, co je třeba sledovat, jsou péra. Každé odpíchnutí je žene doslova do záhuby. A aby se něco neblahého nestalo i vám, pak je pravidelně kontrolujte. Nejprve musíte ovšem sundat barevný ochranný kryt. Vy ho tam nemáte?

  • Pokud jste byli až do této chvíle přesvědčeni, že je tam jen na okrasu, pak vás vyvedu z omylu.
  • Je tam proto, abyste si neskřípli nohu mezi pružiny.

Doporučené články