Kdy je stěhování na klíč výhodné


Stěhovací firmy zajišťují i komplexní služby od A do Z, tzv. stěhování na klíč. Kdy se to vyplatí?

Podnikáte a čas je pro vás nejdražší devizou

Podnikatelé, pro něž je využití času mnohem důležitější, než rozebírání nábytku svépomocí, mohou těmito záležitostmi pověřit stěhovací firmu. Stěhování na klíč je běžnou službou zákazníkům, ti se dokonce nemusí starat vůbec o nic, pouze musí mít v pořádku osobní doklady, nájemní a smluvní vztahy a další administrativní záležitosti. Stěhovací firma se dokáže postarat i o zprovoznění kuchyně, koupelny, montáž svítidel, garnýží, rolet a žaluzií, smontování nábytku včetně vestavěných skříní, manželských dvojlůžek a dalších složitějších nábytkových sestav.

krabice na stěhování

Nezvládáte to fyzicky ani psychicky

Někoho stěhování v Praze 4 baví a užívá si to, platí to zejména pro mladší ročníky, a pro menší množství předmětů, zvláště pak bez nábytku a velkých spotřebičů. Zabalit pár věcí do krabic a převézt je autem je pak hračka. Když se ale stěhuje dvoupatrová dvougenerační vila, a jde o dvě početné rodiny s dětmi či s domácími zvířaty, je to docela zkouška nervové soustavy. Někdy se skutečně vyplatí zcela vysadit, zajistit jen nejnutnější administrativní úkony a přenechat práci stěhovací firmě v co nejširším rozsahu.

papírový karton

Jedete na dovolenou

Konečně se vám podaří zajistit si dovolenou, po jaké toužíte, a do toho přijde stěhování. Stornovat dovolenou se nevyplatí a navíc to ani nechcete, a tak je vhodným řešením stěhování na klíč. Firmě pouze předáte klíče od obou bytů a zajistíte hlavně nezbytné administrativní úkony, bez nichž se nelze obejít, a to je např. přepis energií, nové doklady, záležitosti ohledně automobilu (registr vozidel), zaměstnání, škola, knihovna, zájmové kroužky atp. Můžete zvládnout i balení některých osobních věcí, a to ostatní už ponecháte na stěhovací firmě.

Doporučené články