Footjob si zasluhuje více pozornosti

V některých zdrojích se uvádí, že foot-fetish je nejrozšířenější druh fetišismu, a že jej preferuje velké procento mužů i žen. Ve skutečnosti je to ale velmi nepřesné pojmenování a zařazování do kategorie uctívání některé části těla, jakožto úchylné. O fetišismus se jedná vždy, pokud dotyčnou osobu uspokojí pouze některá část těla, nezávisle na tom, komu patří. Mohli bychom tedy fetišistou nazvat v podstatě každého, kdo na ženách obdivuje odhalená ňadra, zadek či vagínu. Jestliže tedy někdo obdivuje ženské nohy a chodidla, nemusí to nutně znamenat, že je fetišista. Naštěstí se tyto předsudky začínají bortit a lidé si uvědomují, že ženská chodidla obdivovali lidé již ve starověku.

dívka na pohovce

Patříte-li k těm, komu se tato část těla moc líbí, a kvůli vašemu okolí, které není schopné vaši vášeň chápat, si děláte starosti se sebou samým, trápíte se a nemáte vhodný objekt zájmu k dispozici, máte možnost požádat o laskavost masérku v erotickém salónu v Praze o footjob mataharisalon.cz.

ležící dívka a boty

Footjob má ve srovnání s jinými erotickými akty jednu výhodu, dívka, která jej provádí, je zároveň laskána na obnažených ploskách a to jí uspokojuje podobně, jako reflexní masáže prováděné zkušenými léčiteli. Zpravidla to tedy masérky velmi baví a užívají si rozkoše s vámi, což vnese do společného prožitku silnější energetický potenciál. Energie mezi dvěma lidmi se pak může vystupňovat v dokonalé vzrušení, a může to být váš nejkrásnější orgasmus, jaký jste dosud zažili.

Proč si tedy odpírat něco, co je nesmírně příjemné a hlavně přirozené. Ženské nohy jsou přece tak okouzlující, pokud jsou přirozeně tvarované. Chodidlo je svým způsobem umělecké dílo, všechna jeho zakřivení a dokonale vyvážené proporce, které navíc umocní růžová barva, k ženskému tělu neodmyslitelně patří, no jen si představte, jak škaredé by bylo, kdyby nás ženy potěšily namísto chodidel svými kopýtky.

Doporučené články