Bomba plná vitamínů, minerálů a živin

Názvosloví zelené potraviny Nakliceno jste jistě už zaslechli. Hodně se o nich mluví v souvislosti se zdravým životním stylem. Jsou často probírány v médiích, na internetu nebo je nabízejí je e-shopy. Někdo je zařazuje i mezi superpotraviny, a to proto, že skutečně super působí na náš organismus!!

Mezi zelené potraviny zpravidla řadíme mladý ječmen, chlorelu a spirulinu. Pokud už některou z nich konzumujete nebo dokonce všechny, jistě jste už poznali jejich příznivý vliv. Třeba se vám lépe dýchá, vaše pleť je jaksi napjatější, zmizely drobné vrásky z obličeje, zvýšila se obranyschopnost vašeho organismu a imunita dostala zelenou. Naproti tomu nemoci dostaly červenou stopku. A to proto, že tyto doplňky stravy obsahují nezměrné množství vitamínů, potřebných minerálních látek a dalších důležitých živin.

ječmen ruc

Zelený ječmen se sklízí skutečně z mladého obilí, odtud pochází také jeho název. Obilí se sklízí v plné síle, když vyráží zrno ze země. Jen si představte, jakou sílu musí mít zrno, aby vyrašilo ze země a všechnu tuto sílu v sobě ječmen má. Protože se sklízí, jen co dosáhne jeho výška zhruba patnácti centimetrů. Na to se promyje, usuší a poté rozdrtí na prach. Pokud si kupujete bio kvalitu, pak zaručeně ve zdravém balíčku nebudou žádné zbytky chemických postřiků, ani konzervanty, adjektiva a další látky, které se bohužel už někdy běžně do potravin přidávají. Máte 100% jistotu, že se jedná o zcela přírodní surovinu. Prášek z mladého ječmene má zelenou barvu, tudíž i nápoj je té samé barvy.

zelený nápo

Někdo se oklepe při pohledu na brčálové pití, ale brzy mu přijdete na chuť. Anebo si prášek můžete rozmíchat v džusu nebo šťávě. Jakmile zjistíte, jaké blahodárné účinky na vás má, nebudete chtít přestat s užíváním. Nezapomínejte ale na to, že účinky se projeví až po několikatýdenním používání.

Doporučené články